همه چیز

چهارشنبه 27 بهمن‌ماه سال 1389

نوجوانی زیباترین دوران زندگی

 نوجوانی زیباترین دوران زندگی

likable.blogfa.com

زیباترین دوران زندگی
همیشه از بزرگترها میشنویم که سن نوجوانی بهترین دوران زندگی هست اما نمیگویند که چرا. من و دوستانم از بعضی ها سوال کردیم که چرا و فقط گفته میشود که بدلیل این است که بجز درس خواندن و بازی کردن و لذت بردن از زندگی کاری دیگه ندارید و مسئولیتی ندارید. من از شما خواهش میکنم که بنظر شما چرا نوجوانی بهترین سن هست؟ 

من به این دلیل این سوال رو میپرسم که شما بیشتر فکر کنید و بنویسید که اگر نوجوان هستید چه چیزهای دیگری بنظر شما هست که باعث شده این دوران را بهترین سن بنامند و اگر سن شما بیشتر است در نوجوانی چطور بوده اید؟

ولی چیزی که من فکر میکنم در این سن باید به مشکلاتی که داریم بیشتر توجه کرد. در این سن که از دوازده سالگی تا هجده سالگی است بیشترین مشکل ما اینست که بزرگسالان میخواهند از ما سو استفاده کنند. من و دوستانم با بعضی از این پسران بزرگتر دوست شدیم.و بهشون میگیم دوست پسر چونکه سنشون بیشتره از ماها.و همه دوست پسرها فقط به یک چیز توجه میکنند و آنهم اینه که از دوستی با ما لذت ببرند.چه کاری بتونند بکنند و چه نتونند برایشان فرقی نداره چرا که کافی است از سادگی ما بتوانند استفاده کنند و به منظورشون برسند.

نتیجه : ما در بهترین سن زندگیمون هستیم. مواظب باشیم از سادگی ما سو استفاده نکنند.

 

likable.blogfa.com

 

likable.blogfa.com

 

likable.blogfa.com

 

likable.blogfa.com

 

likable.blogfa.com